SYGNALIŚCI

Większość podmiotów publicznych i prywatnych miała czas do 17 grudnia 2021 r. aby wdrożyć kanał raportowania. Dyrektywa zakłada odroczony 2 letni termin dla podmiotów prywatnych, które zatrudniają od 50 do 249 pracowników.

Bezpieczeństwo i prywatność są najważniejszymi aspektami przy zgłoszeniach nieprawidłowości. KODO od lat zajmuje się tym profesjonalnie, dlatego jako partner biznesowy możesz mieć pewność, że oddajesz ten trudny proces w dobre ręce. System do obsługi zgłoszeń nieprawidłowości chroniący sygnalistów możesz wdrożyć prosto, szybko i bezpiecznie. Dedykowana aplikacja to prosty i bezpieczny kanał raportowania. Kompleksowe rozwiązania, opracowanie regulaminów, szkolenie wdrożeniowe, personalizowana aplikacja, a także opiniowanie zgłoszeń.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w sektorze bezpieczeństwa pracy oraz bezpieczeństwa informacji.

APP.SAFE

APP.SAFE to nasza w pełni bezpieczna aplikacja do zgłaszania nieprawidłowości oraz ochrony sygnalistów w sektorze publicznym i prywatnym zgodna z wymogami dyrektywy UE 2019/1937.

32-089 Szyce, pl. Wspólnoty 1
(wejście na przeciwko biblioteki)

godziny otwarcia kancelarii:
pn. – czw: 8:00 – 15:00

           

Jesteśmy firma odpowiedzialną społecznie (CSR), działamy uwzględniając interesy społeczne i aspekty środowiskowe. Kierujemy się etyką zawodową. Jesteśmy eko, nie drukujemy w nadmiarze, opracowaliśmy aplikacje do testów przez co zużywamy mniej papierów, jeśli musimy już coś wydrukować używamy papieru ekologicznego pochodzącego w 100% z recyclingu. Kochamy zieleń! Promujemy zdrowy tryb życia! Pijemy wodę z kranu i jeździmy na rowerach. CZYTAJ WIĘCEJ

Copyright © 2018-2022 KODO

Wykonane przez Strony internetowe Kraków